Siemens

  • nad 250 zaměstnanců

Servisní technik VN zařízení - Morava

před 10 dny

  • Brno
  • Práce na plný úvazek

Siemens

  • Brno
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

Náš tým je součástí divize Smart Infrastructure a patříme mezi špičkové dodavatele výrobků, systémů, řešení a služeb pro ekonomický, spolehlivý a inteligentní přenos a distribuci elektrické energie. Přidejte se k nám a staňte se servisním technikem-specialistou na VN zařízení.

Budete se věnovat především
  • provádění servisních prací a zkoušek u zákazníků po celé Moravě a Slovensku
  • montáži, demontáži a uvádění do provozu
  • diagnostice VN zařízení
  • zpracovávání a vyhodnocování měřících protokolů
  • práci s měřícími a diagnostickými přístroji
  • spolupráce s výrobním závodem

Co byste měl/a umět

  • SŠ vzdělání elektro, případně SOU elektro s maturitou
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb. min. §6 nad 1000V
  • znalost elektrických obvodů, orientace v obvodových schémetech
  • ŘP skupiny B
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • základní znalost Aj nebo Nj výhodou
  • zákaznicky orientovaný přístup, samostatnost
  • ochota často cestovat (4-5 dní v týdnu)

  • kancelář v Brně, cestování po celé Moravě a SR a příležitostně i po Evropě
  • 5 týdnů dovolené
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky Osobní pohovory na tuto pozici budou probíhat na naší lokalitě v Brně.
  • spolupráci se špičkovými odborníky
  • nejnovější technologie a know-how
  • rozvoj odborných znalostí a dovedností
  • příležitost k seberealizaci a načerpání nových zkušeností