Accenture

Business Analyst with Finance background

před 10 dny

  • Celá ČR
  • Práce na plný úvazek

Accenture

  • Celá ČR
  • Práce na plný úvazek

Co budete dělat

V oblasti Financial Services spolupracujeme s velkými bankami a  pojišťovnami a implementujeme pro ně nové technologie. Tím zlepšujeme jejich výkonnost, dostupnost pro konečné zákazníky a úspěšnost na trhu. Na druhé straně jim dokážeme šetřit náklady a stát se výjimečnými.

V současné chvíli pracujeme například na:

  • vytvoření a správě datových skladů
  • vývoji mobilních aplikací
  • analýze funkčnosti interních systému

Jak vypadá práce na projektu:

  • komunikace se zadavatelem a analýza business požadavků na funkčnost produktů
  • blízká spolupráce s týmem klienta, analýza jejich požadavků, implementace požadavků do produktu s ohledem na technické možnosti
  • komunikace v rámci týmu ohledně možného technického provedení, spolupráce s vývojáři, testery a součninnými týmy
  • zpracování funkčních designů a analytických podkladů potřebných pro vývoj
  • vytváření potřebné dokumentace a testování funkčnosti
  • kontrola stavu projektu a následný reporting v  rámci projektu

  • 1,5 a více roků zkušeností z  bankovnictví či konzultantské společnosti ve financial services
  • pokročilá znalost angličtiny
  • čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího
  • VŠ vzdělání (nelépe technického směru – IT)
  • znalost SQL, znalost JavaScript výhodou
  • analytické myšlení, pozornost a  pečlivost
  • komunikativní osobnost s prezentačními dovednostmi
  • týmový duch

  • zázemí globální úspěšné společnosti s propracovanou firemní kulturou
  • profesionální systém vzdělávání přizpůsobený individuálním požadavkům a potenciálu podporující v kariérním růstu
  • široká škála benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na sport, rekreaci, vzdělávání, penzijní a životní pojištění aj.)
  • smlouva na dobu neurčitou