Nestlé

Obchodní zástupce v divizi Nestlé PetCare - Brno a jižní Morava

  • Brno
  • Práce na plný úvazek

Co budeš dělat

Máte obchodního ducha a je pro Vás důležité budovat s klienty dlouhodobé vztahy? Chcete uplatnit své schopnosti a zkušenosti obchodního zástupce, jednat se širokým a stabilním portfoliem zákazníků? Dejte nám o sobě vědět!

Vaším úkolem bude:

  • Zodpovědnost za prezentaci, prodej produktů Nestlé PetCare (krmivo pro psy a kočky) ve všech prodejních kanálech v daném regionu
  • Zajišťovat požadovanou distribuci výrobků ve svěřených prodejních kanálech (velké řetězce, specializované prodejny, nezávislý trh, Hruška, COOP)
  • Provádět promoční akce a další aktivity ve spolupráci s marketingem a Key Account Managery
  • Spolupracovat s externím merchandisingem
  • Zajišťovat prezentaci nových výrobků a jejich distribuci u zákazníků
  • Kontrolovat listing, implementovat a kontrolovat plánogramy na jednotlivých sítích
  • Zvyšovat objem prodeje stávajícím a novým obchodním partnerům
  • Sledovat aktivity konkurence a předávat o nich informace, pravidelný reporting

Jestli Vás tato pozice a naše společnost zaujaly, pošlete nám Váš životopis spolu s motivačním dopisem. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!

Co bys měl umět

  • Středoškolské vzdělání
  • Min. 1 rok zkušenosti na pozici obchodního zástupce, velkou výhodou FMCG společnost a znalost regionu
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, prezentační dovednosti
  • Předpoklady pro osvojení si pravidel úspěšného obchodního jednání
  • Samostatnost v rozhodování
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Časová flexibilita
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Bydliště ideálně Brno a okolí
  • Zodpovědnost za region Brno a jižní Morava

Co u nás získáš

  • Příjemný pracovní kolektiv kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
  • Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
  • Motivující finanční ohodnocení skládající se z pevné a z pohyblivé části vázané na prodejní cíle
  • Firemní automobil i pro soukromé účely
  • Služební telefon a tablet
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování
  • Příspěvek na výrobky dětské výživy
  • Příspěvek na stravování
  • Program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify
  • Odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity

… a spoustu dalších benefitů