Vítáme vás ve světě virtuální reality!

Zažijte firemní atmosféru tak, jako kdybyste byli její součástí. Z pohodlí gauče.

Skrze virtuální realitu vám ukážeme firmy takové, jaké doopravdy jsou. Na tom, aby naše videa byla ještě lepší, pracujeme usilovně každý den. Našeho kameramana Honzu proto už brzy nahradí robot, u kterého právě dolaďujeme poslední detaily.

Jak to celé funguje?

VR Jak to funguje

Vydejte se s námi na virtuální prohlídku vaší oblíbené společnosti. Stačí vybrat firmu, na jejímž profilu najdete 360° video a pak už jen, z pohodlí vlastního domova, vdechujete její atmosféru a stáváte se na chvíli součástí týmu. Že na to nemáte speciální brýle? Nevadí. Obsah pro virtuální realitu lze stejně dobře sledovat i na mobilních telefonech nebo tabletech.

  • Žádná reklama ani skryté záběry – uvidíte společnosti takové, jaké skutečně jsou.
  • Rozhlížejte se a sledujte to, co vás zaujme.
  • Objevte s námi zákoutí firem, do kterých se běžný návštěvník nedostane.

Jak a kde sledovat VR?

Nemáte speciální brýle a mrzí vás, že si nemůžete VR pustit? Poradíme vám, jak sledovat 360° obsah pro virtuální realitu.

Speciální VR brýle

Speciální VR brýle

Úplně vás vtáhnou do virtuální reality a umožní vám zažít firemní atmosféru na vlastní kůži. Sledovat virtuální prohlídky můžete třeba skrze speciální brýle, jako jsou Oculus Rift, HTC Vive nebo Sony PlayStation VR.

Brýle pro mobilní telefon

Brýle pro mobilní telefon

Chcete zažít virtuální realitu bez utrácení vysokých částek za speciální brýle? Už za pár stovek seženete takové, do nichž jen jednoduše vložíte svůj telefon. Jedny z nejlevnějších jsou například Google Cardboard. Mezi ty nejlepší pak patří třeba Samsung Gear VR.

Mobilní telefon nebo tablet

Mobilní telefon nebo tablet

Nemáte po ruce žádné brýle, ale přesto byste se rádi ve firmách dívali všude kolem sebe? Pusťte si naše VR videa na svých smartphonech nebo tabletech. Pokud máte telefon s gyroskopem (jako většina nových telefonů), otevřete si video v aplikaci YouTube a rozhlížejte se po celé společnosti, jak se vám zlíbí.

Nahlédněte do společností

Chcete s námi nahlédnout do prvních společností, které se odhodlaly ukázat svoji firemní kulturu ve virtuální realitě? Nechte se vtáhnout do úžasné a reálné atmosféry!

Jaké jsou výhody VR?

VR Výhody

Virtuální realita už několik desítek let fascinuje a dráždí lidskou mysl. V historii se uskutečnilo již mnoho pokusů, jak sledovat místa mimo náš aktuální dosah. Nyní je tato možnost dostupná, a to dokonce vám všem.

  • Zažijete reálnou atmosféru ve společnostech, z pohodlí vlastního domova.
  • Můžete se rozhlížet, kamkoli vás napadne – nemusíte sledovat průvodce, ale můžete si prohlédnout celou společnost i její skutečné zaměstnance.
  • Zjistěte, jak se u různých zaměstnavatelů cítíte – nahlédněte do VR a věřte, že obyčejná videa pro vás budou od té doby nuda.

Výsledky pro