Proudly

Kandidáty přenechte konkurenci. Vy si vybírejte z talentů.

Získejte pro svou společnost ty nejlepší hráče do týmu. Vyprávějte jim příběh, jehož součástí se budou chtít stát. Budujte svůj Employer Brand.

Máte zájem o více informací?

Děkujeme!

Jsme rádi, že do toho jdete s námi. Čekejte naši zprávu. Dáme vědět, co nejdřív to půjde.

Jak získat talenty ve 3 krocích

V rámci Premium nabídky pro vás veškerý obsah i propagaci zařídíme my

1

Vyprávějte o sobě

Otevřete dveře našemu profesionálnímu produkčnímu týmu a pak už jen sledujte, jak se dělají zázraky.

1

Oslovte talenty

Zveřejněte pozici, o kterou se talenti poperou, a pak si vybírejte. Vystavit můžete neomezený počet nabídek.

1

Pozvěte ty nejlepší

Dejte si s talenty schůzku, na které se můžete poznat. První dojem bývá obvykle správný.

Proč jsme tady

Společnosti neexistují, pouze lidé v nich. Věříme, že každý člověk je unikátní, a naším cílem je propojovat právě ty, kdo se k sobě hodí a sdílí stejné hodnoty a vizi. Nezáleží na tom, jak velká vaše společnost je nebo zda má za sebou slavnou historii. Věříme, že silnou a upřímnou vizí k sobě ty nejlepší talenty dokáže přilákat i malá začínající firmička.
Pouhý inzerát na to ale nestačí. Proto Proudly přichází s novým a v ČR ojedinělým konceptem – prezentací vaší jedinečné firemní kultury a hodnot pomocí videí, fotek a reportáží přímo z vaší společnosti.

Co je pro dnešní mladé talenty nejdůležitější?

Díky průzkumům UNIVERSUM přesně víme, co talenty nejvíc zajímá, takže veškerý obsah a způsob propagace přizpůsobujeme jejich požadavkům a moderním trendům.

0%

Přátelské pracovní prostředí

0%

Kreativní a dynamické pracovní prostředí

0%

Úspěch na trhu

0%

Profesionální školení a rozvoj

Premium nabídka

Oslovte desítky tisíc mladých talentů

Prémiový balíček kombinuje nejmodernější služby a komunikační nástroje na podporu vašeho Employer Brandu. Vytvoříme pro vás unikátní a interaktivní obsah, který zachytí vaši kulturu. Vše podstatné se navíc dostane k desítkám tisíc talentů z naší komunity i na sociálních sítích. Pokud zrovna nabíráte, můžete vystavit neomezený počet nabídek a volně vybírat z tisíců CVček našich uživatelů.

Chcete víc? Vybírejte z našich extras:

Video Boost

Otevřete se světu
Nechte za ředitele promluvit recepční a do videa obsaďte psího kolegu. Správně zachycená firemní kultura k vám přivede podobně smýšlející talenty.

Visit Boost

Potřeste si rukou
Pozvěte mladé talenty na návštěvu a nechte je pocítit jedinečný rytmus, kterým žije vaše společnost. Fotky, videa a články z návštěvy k vám pak budou přivádět tisíce dalších nadějných talentů.

Live Boost

Podělte se o zkušenosti…
…a získejte si srdce a loajalitu talentů dřív, než k vám nastoupí. Prostřednictvím online webináře pomáháte vychovat další generaci profesionálů, budujete dobré jméno firmy a získáváte kontakty pro váš talent pool!

Čtete rádi, ale nemáte čas? Přinášíme shrnutí 15 knih, které vás inspirují

Jak vytvořit kreativní pracovní prostředí? Co je to hluboká práce a jak na ni? A proč si ženy neřeknou o lepší pracovní podmínky? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek najdete v našem výběru Must Reads, který shrnuje nejlepších patnáct knih z oblasti HR, psychologie, sociologie a dalších. Přejeme, ať vám jsou inspirací pro pozitivní změny v pracovním i osobním životě.

Píšou o nás

O tom, co děláme, už ví i tato média.

Tyto společnosti už vypráví svůj příběh

Nahlédněte do společností, které už na Proudly hrdě komunikují svou firemní kulturu. Přidejte se k nim a ukažte, jak se to dělá u vás.

Free nabídka

Vystavujete nabídky práce spíš nárazově? Inzerujte je zdarma.

Free nabídka vám umožňuje zveřejnit standardní inzerát pozice i bez prémiové komunikační podpory a budování employer brandu vaší společnosti. S Premium nabídkou máte ale o 70 % větší šanci, že získáte talenty, které opravdu chcete.

Kandidáty přenechte konkurenci. Vy si vybírejte z talentů.

Získejte pro svou společnost ty nejlepší hráče do týmu. Vyprávějte jim příběh, jehož součástí se budou chtít stát. Budujte svůj Employer Brand

Máte zájem o více informací?

Děkujeme!

Jsme rádi, že do toho jdete s námi. Čekejte naši zprávu. Dáme vědět, co nejdřív to půjde.

Výsledky pro