Proudly

Kandidáty přenechte konkurenci. Vy si vybírejte z talentů.

Získejte pro svou společnost ty nejlepší hráče do týmu. Vyprávějte jim příběh, jehož součástí se budou chtít stát. Budujte svůj Employer Brand.

Máte zájem o více informací?

Děkujeme!

Jsme rádi, že do toho jdete s námi. Čekejte naši zprávu. Dáme vědět, co nejdřív to půjde.

Jak získat talenty ve 3 krocích

V rámci Premium nabídky pro vás veškerý obsah i propagaci zařídíme my

1

Vyprávějte o sobě

Otevřete dveře našemu profesionálnímu produkčnímu týmu a pak už jen sledujte, jak se dělají zázraky.

1

Oslovte talenty

Zveřejněte pozici, o kterou se talenti poperou, a pak si vybírejte. Vystavit můžete neomezený počet nabídek.

1

Pozvěte ty nejlepší

Dejte si s talenty schůzku, na které se můžete poznat. První dojem bývá obvykle správný.

Proč jsme tady

Společnosti neexistují, pouze lidé v nich. Věříme, že každý člověk je unikátní, a naším cílem je propojovat právě ty, kdo se k sobě hodí a sdílí stejné hodnoty a vizi. Nezáleží na tom, jak velká vaše společnost je nebo zda má za sebou slavnou historii. Věříme, že silnou a upřímnou vizí k sobě ty nejlepší talenty dokáže přilákat i malá začínající firmička.
Pouhý inzerát na to ale nestačí. Proto Proudly přichází s novým a v ČR ojedinělým konceptem – prezentací vaší jedinečné firemní kultury a hodnot pomocí videí, fotek a reportáží přímo z vaší společnosti.

Co je pro dnešní mladé talenty nejdůležitější?

Díky průzkumům UNIVERSUM přesně víme, co talenty nejvíc zajímá, takže veškerý obsah a způsob propagace přizpůsobujeme jejich požadavkům a moderním trendům.

0%

Přátelské pracovní prostředí

0%

Kreativní a dynamické pracovní prostředí

0%

Úspěch na trhu

0%

Profesionální školení a rozvoj

Premium nabídka

Oslovte desítky tisíc mladých talentů

Prémiový balíček kombinuje nejmodernější služby a komunikační nástroje na podporu vašeho Employer Brandu. Vytvoříme pro vás unikátní a interaktivní obsah, který zachytí vaši kulturu. Vše podstatné se navíc dostane k desítkám tisíc talentů z naší komunity i na sociálních sítích. Pokud zrovna nabíráte, můžete vystavit neomezený počet nabídek a volně vybírat z tisíců CVček našich uživatelů.

Chcete víc? Vybírejte z našich extras:

Video Boost

Otevřete se světu
Nechte za ředitele promluvit recepční a do videa obsaďte psího kolegu. Správně zachycená firemní kultura k vám přivede podobně smýšlející talenty.

Visit Boost

Potřeste si rukou
Pozvěte mladé talenty na návštěvu a nechte je pocítit jedinečný rytmus, kterým žije vaše společnost. Fotky, videa a články z návštěvy k vám pak budou přivádět tisíce dalších nadějných talentů.

Live Boost

Podělte se o zkušenosti…
…a získejte si srdce a loajalitu talentů dřív, než k vám nastoupí. Prostřednictvím online webináře pomáháte vychovat další generaci profesionálů, budujete dobré jméno firmy a získáváte kontakty pro váš talent pool!

Vylaďte s námi svůj onboarding k dokonalosti. Nepustit je stejně důležité jako chytit.

Jak nezklamat vysoká očekávání nováčků z vašeho nabušeného hiringu? Jak to dělají Netflix nebo Microsoft? Jak proměnit první měsíce ve firmě v dobrodružství? Kolik času bude onboarding stát vaše manažery? Jak udělat z nováčků opravdu angažované členy týmu? To a mnohem více v našlapaném dokumentu Onboarding. Malé krůčky pro vás, velké pro váš Employer Brand.

Čtete rádi, ale nemáte čas? Přinášíme shrnutí 15 knih, které vás inspirují

Jak vytvořit kreativní pracovní prostředí? Co je to hluboká práce a jak na ni? A proč si ženy neřeknou o lepší pracovní podmínky? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek najdete v našem výběru Must Reads, který shrnuje nejlepších patnáct knih z oblasti HR, psychologie, sociologie a dalších. Přejeme, ať vám jsou inspirací pro pozitivní změny v pracovním i osobním životě.

Píšou o nás

O tom, co děláme, už ví i tato média.

Tyto společnosti už vypráví svůj příběh

Nahlédněte do společností, které už na Proudly hrdě komunikují svou firemní kulturu. Přidejte se k nim a ukažte, jak se to dělá u vás.

Ackee

Česká republika

Praha 8

Ackee

HyperMedia

Česká republika

Praha 4

HyperMedia

ADison

Česká republika

Praha 2

ADison

Ipsos

Česká republika

Praha - Nové Město

Ipsos

AB InBev

Česká republika

Praha 4

AB InBev

Free nabídka

Vystavujete nabídky práce spíš nárazově? Inzerujte je zdarma.

Free nabídka vám umožňuje zveřejnit standardní inzerát pozice i bez prémiové komunikační podpory a budování employer brandu vaší společnosti. S Premium nabídkou máte ale o 70 % větší šanci, že získáte talenty, které opravdu chcete.

Kandidáty přenechte konkurenci. Vy si vybírejte z talentů.

Získejte pro svou společnost ty nejlepší hráče do týmu. Vyprávějte jim příběh, jehož součástí se budou chtít stát. Budujte svůj Employer Brand

Máte zájem o více informací?

Děkujeme!

Jsme rádi, že do toho jdete s námi. Čekejte naši zprávu. Dáme vědět, co nejdřív to půjde.

Výsledky pro