Z absolventa leaderem

Aktualizace 9.5.2017 v 12:00 – Uzavřeli jsme registrace, ale nezoufejte! :) Na webinář se dostanete kliknutí na následující odkaz: https://go.myownconference.com/04K092Z24N dnes v 16:00


Vítejte!

Jsme rádi, že jste k nám našli cestu. Společnost GlaxoSmithKline (GSK) si pro vás připravila webinář na téma:


Z absolventa leaderem (Jak nastartovat svou kariéru)


Bude se konat v úterý 9. 5. 2017 v 16:00 hod a hlavním hostem bude účastník talentového programu GSK Jernej Hafner ze Slovinska. Jernej představí program pro budoucí manažery – Future Leaders Programme, kterého je součástí a do kterého se právě teď můžete hlásit.


jernej_hafner_gskJernej nastoupil do GSK na podzim 2015 a nyní v rámci své druhé rotace pracuje ve Vídni a věnuje se Multichannel Marketingu. Jernej vás seznámí s tím, co ho coby absolventa farmaceutické fakulty v Ljubljani do programu přivedlo. Jak probíhalo jeho rozhodování o budoucí kariéře a proč si vybral zrovna tuto pozici. Budete se ho moci zeptat na to, jak probíhá výběrový proces, jaké role si zatím vyzkoušel a co mu práce v GSK dala.Během celého webináře budete mít prostor ptát se Jerneje a zástupců HR oddělení, takže neváhejte a připravte si dotazy na cokoliv, co vás o kariéře ve farmaceutické společnosti zajímá!


Pokud byste měli jakýkoliv dotaz již teď, pište Dominikovi na dominik.wunsch@proudly.cz


Těšíme se,


Váš tým Proudly