.NET PROGRAMÁTOR /LOGISTIKA/ SENIOR

Shrnutí práce
Plný úvazek
Praha
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky
Dovednosti a odbornost
Kubernetes
Git
Oracle
Jenkins
Windows presentation foundation
+3

ICZ
ICZ

Máte zájem o tuto nabídku?

Otázky a odpovědi ohledně nabídky

Pozice

Popis pozice

Jsme menší tým českých vývojářů, který se zabývá vývojem a údržbou logistických a výrobních aplikací. Hledáme k sobě kolegu/kolegyni na pozici senior vývojář.

O nás:

Vytváříme produktově orientovaný software se zakázkovými prvky v oboru logistiky. Námi vyvíjené aplikace se drží obecných standardů v oboru logistiky a zároveň je tu i prostor pro individuální požadavky a potřeby našich klientů.

Součástí náplně práce bude vyvíjet a rozšiřovat funkčnost současného produktu, implementace nových požadavků zákazníků, vývoj a refaktoring starších modulů systému.

Složení týmu:

5 vývojářů (full-stack senioři, každý se specializací), 6 business konzultantů, 1 architekt a technický leader, 1 tester, 1 IT analytik

Na co se můžete těšit:

  • Zajímavé technologie a různé typy hardwaru (od aplikací do mobilních telefonů a terminálů až po komunikaci s komplexními nástroji pro automatizaci skladu, WCS)
  • Smysluplnou práci s jasně viditelnými výsledky v reálném provozu našich zákazníků
  • Zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • Flexibilní pracovní doba s možností HO v poměru 3:2

O Vás / technologie:

  • Min. 2 roky komerční praxe ve vývoji, se zkušeností s orientací v cizím kódu
  • .NET Framework, .NET Core/.NET 6–8
  • Webové služby (SOAP – WCF; REST – web API)
  • MS SQL na pokročilé úrovni, Entity Framework
  • Zkušenosti s nástroji pro vývoj v týmu (GIT na dobré úrovni), Jira/Jenkins/Nexus (nebo jim podobné)
  • SOLID principy, návrhové a architektonické vzory
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace
  • Bezproblémovou češtinu nebo slovenštinu
  • Chuť rozvíjet své profesní znalosti a dovednosti
  • Orientace na dodání a výkon, iniciativní a proaktivní přístup
  • Týmový duch, pozitivní mysl

Oceníme i něco navíc:

  • Docker, Kubernetes
  • Windows Presentation Foundation (WPF)
  • Mobilní vývoj Android
  • Zkušenosti s databází Oracle
  • Orientaci v logistických procesech

Co nabízíme my – benefity:

  • Nástup ihned, případně dohodou
  • 5 týdnů dovolené
  • 1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách s možností parkování přímo v budově
  • Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Výběr ze široké škály benefitů (stravenkový paušál, příspěvek na životní /penzijní pojištění, jazykové vzdělávání, volnočasové benefity - cafeterie…)
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky, odborné certifikace)
  • Relax zónu plnou her pro odpočinek
  • Zázemí silné a stabilní společnosti s více jak 20tiletou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.).
  • Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit·

Benefits

  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?