Pojišťovací a finanční poradce (m/ž)

Plný úvazek
Sokolov
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Máte zájem o tuto nabídku?

Otázky a odpovědi ohledně nabídky

Pozice

Popis pozice

Láká Vás pomáhat klientům i v těžkých životních situacích?

Vaším úkolem bude nosit jim modré z nebe :-) Dáváme lidem jistotu - našim zákazníkům i našim kolegům.

Přidejte se k nám a objevte, co to znamená být součástí Kooperativy

Už 30 let jsou naši klienti na prvním místě. A stejnou péčí se věnujeme i našim zaměstnancům. Hledáme nové kolegy, kteří chtějí pracovat v prostředí, kde je člověk člověku opravdovým partnerem.

Co nabízíme?

  • Perspektivní práci s možností nadstandardního ohodnocení, které odráží Vaše úsilí i obchodní výsledky
  • Stabilitu a férovost, které jsou základem naší firemní kultury.
  • Možnost stát se součástí profesně a věkově pestrého týmu, který má obchodní talent a srdce na pravém místě.
  • Manažery, kteří svou práci milují a jsou připraveni vás podpořit na každém kroku – od školení až po společné obchodní schůzky.
  • Produktové odborníky a trenéry, kteří se postarají o váš rozvoj a ujistí se, že jste vždy připraveni poskytnout klientům to nejlepší.
  • Časovou flexibilitu a rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.
  • Firemní benefity

Co budete dělat?

  • Budete se věnovat celkové péči o klienty v oblasti pojišťovnictví a finančnictví na pobočce, v terénu i z domova.
  • Pomůžete klientům vybrat pojištění, hypotéku nebo spoření podle toho, co nejlépe odpovídá jejich potřebám – ať už je to naše známé FLEXI životní pojištění nebo jiný produkt.
  • Budete podporovat klienty v případě pojistných událostí a zajistíte, aby vše proběhlo hladce.

Co od vás očekáváme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Čistý trestní a insolvenční rejstřík je samozřejmostí, musíme trvat i na absenci exekucí.
  • Chuť se učit a rozvíjet.
  • Přístup, který odráží naše hodnoty – péči o klienty a kolegy.
  • Základní znalost MS Office a schopnost najít si informace na internetu.
  • Vše ostatní Vás naučíme.

Co teď? Neváhejte a kontaktujte nás. Sejděte se s manažerem, prohlédněte si naše prostředí a dozvíte se více o tom, jaké to je být součástí našeho týmu.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".