Vedoucí IT Delivery (m/ž)

Plný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Kooperativa
Kooperativa

Máte zájem o tuto nabídku?

Otázky a odpovědi ohledně nabídky

Pozice

Popis pozice

Hledáme vysoce zkušeného IT manažera, který dokáže vést týmy, plánovat a realizovat projekty a zajišťovat kvalitu IT služeb. Hledáme někoho, kdo má rád výzvy (a v tomto případě nepočítejte s tím, že by to bylo klišé), inovace a dynamické prostředí. Kooperativní IT má cca 300 hlav a naše dceřinka AIS, která je plně vlastněným software housem má cca 200 hlav. Záběr je tedy opravdu veliký.

Chcete se podílet na rozvoji jedničky v pojišťovnictví? Dejte nám o sobě vědět a přijďte se přesvědčit, že děláme velké věci, které nejsou nuda.

Co vás u nás čeká?

  • Koordinace a řízení odboru IT DELIVERY, který se skládá z několika týmů zabývajících se vývojem, testováním, provozem a podporou IT systémů a aplikací. Celkem se jedná o cca 100 lidí v několika týmech 🟢.
  • Definice a sledování strategie, cílů, rozpočtu a plánů odboru v souladu s firemními prioritami a standardy
  • Odpovědnost za kvalitu, efektivitu a spolehlivost IT služeb poskytovaných interním i externím zákazníkům
  • Zajištění komunikace, spolupráce a koordinace mezi Odborem IT DELIVERY a ostatními IT útvary a úseky společnosti
  • Vývoj a podpora profesního růstu, motivace a spokojenost členů týmu
  • Identifikace a řešení rizik, problémů a příležitostí pro zlepšení v oblasti IT Delivery.

Bez čeho to nepůjde?

  • Minimálně 5 let zkušeností s řízením velkých IT týmů a velkých projektů
  • Zkušenost s reálnou motivací týmů, ocenění úspěchů, poskytování zpětné vazby a vytváření pozitivní pracovní atmosféry a firemní kultury
  • Schopnost plánovat a koordinovat činnosti IT Delivery, efektivně řídit čas, zdroje a personál
  • Velmi dobrá znalost IT procesů, metodologií, nástrojů a technologií
  • Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
  • Proaktivní, analytický a zákaznickým řešení orientovaný přístup
  • Schopnost pracovat pod tlakem, flexibilně a samostatně
  • Rychle reagovat na problémy, najít řešení a minimalizovat dopady na zákazníky
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky, elektrotechniky, kybernetiky nebo podobném

Co za to dostanete?

  • Vysoce odpovědnou práci a příležitost k osobnímu a kariérnímu rozvoji v rámci stabilní a prosperující jedničky v pojišťovnictví
  • Možnost podílet se na inovaci starých core systémů v našem klíčovém projektu NEURON (vygooglete si více, je to zajímavé! 😎)
  • Možnost ovlivňovat a formovat IT prostředí a procesy naší společnosti
  • Počítáme s vámi dlouhodobě, proto nabízíme smlouvu na dobu neurčitou
  • 32 dnů dovolené v roce (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den péče)
  • Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
  • Cestovní pojištění zdarma, nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů
  • V rámci bonusového programu Cafeterie dostanete 12.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatníte, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.)
  • Dotovaná karta MultiSport za 760 Kč měsíčně
  • Stravné 150 Kč/den (Kooperativa nám dává 125 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy), firemní kouč a psycholožka, využít můžete i naši firemní knihovnu
  • Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, ale také možnost nadstandardní zdravotní péče (fyzioterapie, jóga, očkování)
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 Kč
  • Jízdu na sdílených kolech Nextbike zdarma
  • Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je samozřejmostí

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".