Myslíš, že by Tě bavila příprava kávy?

Plný úvazek
Litvínov
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

McDonald's
McDonald's

Máte zájem o tuto nabídku?

Otázky a odpovědi ohledně nabídky

Pozice

Popis pozice

Hledáme parťáka na McCafé do restaurace McDonald´s v Litvínově

Jsi komunikativní a baví tě práce s lidmi? Pak je McCafé ta správná volba :-)

Potřebujeme někoho, kdo je milovníkem kávy a bude s radostí připravovat skvělou kávu. Tvým úkolem bude především příprava a výdej kávy i veškerých dezertů z úseku McCafé. Tvůj budoucí kolega/kolegyně Tě naučí potřebné standarty a postupy (mimo jiné jak vyšlehat dokonalou pěnu), dále pak komunikaci se zákazníky a celkový chod kavárenského koutku.

Práce je vhodná jak pro studenty, tak pro rodiče menších dětí. Směny umíme naplánovat podle tvých potřeb.

Nevyžadujeme praxi, vše potřebné Tě moc rádi naučíme.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu 135 Kč/h + 15 Kč/h navíc za odpracování 60h a více /měsíc
  • po zaučení (2-3 měsíce) - navýšení mzdy o 10,-Kč/h
  • příplatek 100% za práci ve svátek/ 10% za práci o víkendu / 25% za práci v noci
  • kariérní růst, vzdělávání - jednou z tebe může být manager, nebo i vedoucí restaurace
  • 50% sleva na stravování a perlivé nápoje zdarma
  • Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonald´s , ale i u našich partnerů
  • stabilní zaměstnavatel a jistoty výplaty do 12.dne v měsíci

Co očekáváme?

  • chuť učit se novým věcem
  • mít týmového ducha
  • spolehlivost a zodpovědný přístup
  • být flexibilní, směny jsou různorodé - ranní, mezisměny, odpolední - ale vše se plánuje předem a tudíž se lze domluvit téměř na všem
  • dokončenou ZŠ

Chceš se přidat do našeho týmu?

Těšíme se na tvou reakci, napište nám a přiložte svůj životopis v českém jazyce. V případě dotazů nám volejte ve všedních dnech od 9:00 do 16:00 hodin na číslo: 731 454 156.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Občerstvení na pracovišti

Chcete se dozvědět více?